.........

Κυριακή 12 Σεπτεμβρίου 2010

ΗΤΤΑ ΥΠΟ ΒΡΟΧΗ ΣΤΟ ΓΥΜΝΟ

Το ξεκίνημα του πρωταθλήματος δεν ήταν αυτό που περιμέναμε καθώς η ομάδα μας έχασε με 1-0 από τον Όλυμπο Γυμνού εκτός έδρας. Ο αγώνας διεξήχθη κάτω από δυνατή βροχή στη μεγαλύτερη διάρκειά του. Στο πρώτο ημίχρονο, ο Α. Ο. Αυλωναρίου στάθηκε πολύ καλά παρά τις αντίξοες συνθήκες, δημιούργησε δύο καλές ευκαιρίες αλλά το σκορ έμεινε στο 0-0. Στο δεύτερο ημίχρονο ο Όλυμπος ήταν καλύτερος, έχασε δύο κλασικές ευκαιρίες στο ξεκίνημά, που αποσόβησε ο Ντίνος Κότσαρης, και σημείωσε το γκολ στο 82ο λεπτό με κεφαλιά του Αργύρη. Στο 85ο λεπτό ο Βογιατζής με φάουλ και στο 89ο λεπτό ο Φρυγανάς από καλή θέση δεν μπόρεσαν να ισοφαρίσουν.
Σύνθεση: Κότσαρης Κ., Σούτι, Μουρίκης Α. Αντώνενας(64΄Βασιλείου), Φρυγανάς, Μουρίκης Γ., Αναστασίου Δ., Μαραγκός, Βογιατζής, Ρέτσας(89΄Τσαλιαγκός Γ.), Κότσαρης Π.